• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Bursa moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Bursa moto kurye <p><strong>Bursa</strong> <a href="/Osmanlı_Devleti" title="Osmanlı Devleti hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Osmanlı Devleti</font></a>nin bir <span style="border-bottom: #ff0000 3px double; line-height: 1.7; color: #ff0000; font-weight: bold">ara</span> başkentliğini yapan, evliyalar diyarı, tarihî abideler şehri, tabiî güzellikleri ve binlerce senedir bilinen şifalı kaplıcaları ile dünyaca isim yapan il. <br /><br /><a href="/Marmara_Bölgesi" title="Marmara Bölgesi hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Marmara Bölgesi</font></a>nin güneyinde yer alan Bursa, <a href="/Bilecik" title="Bilecik hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Bilecik</font></a>, <a href="/Balıkesir" title="Balıkesir hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Balıkesir</font></a>, <a href="/Kütahya" title="Kütahya hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Kütahya</font></a>, <a href="/Kocaeli" title="Kocaeli hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Kocaeli</font></a>, <a href="/İstanbul" title="İstanbul hakkında bilgi"><font color="#0066cc">İstanbul</font></a> illeri ve <a href="/Marmara_Denizi" title="Marmara Denizi hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Marmara Denizi</font></a> ile çevrili, Marmara bölgesini, <a href="/Ege_Bölgesi" title="Ege Bölgesi hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Ege Bölgesi</font></a> ve <a href="/İç_Anadolu_Bölgesi" title="İç Anadolu Bölgesi hakkında bilgi"><font color="#0066cc">İç Anadolu Bölgesi</font></a>ne bağlayan bir kavşak noktasıdır. İstanbul, <a href="/Ankara" title="Ankara hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Ankara</font></a> ve <a href="/İzmir" title="İzmir hakkında bilgi"><font color="#0066cc">İzmir</font></a> gibi <a href="/Türkiye" title="Türkiye hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Türkiye</font></a>’nin üç büyük şehrinin meydana getirdiği üçgenin merkezinde sayılır. 28°10’ ve 30°00’ kuzey enlemleri ile 40°40’ ve 39°35’ doğu boylamları arasında yer alır. İlin trafik plaka no 16’dır. </p>

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING