• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Kurtköy moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Kurtköy moto kurye <p>Kurtköy, <a href="/Pendik" title="Pendik hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Pendik</font></a> ilçe olana dek <a href="/Kartal" title="Kartal hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Kartal</font></a> ilçesine bağlı iken ''Kartal Köyler Birliği ve Köyler Elektrik Birliği'' merkez görevini üstlenmiş bir köy olmuştur. Pendik ilçe olunca ilçeye bağlı mahalle olmuştur. Kurtköy, <a href="/kuzeybatı" title="kuzeybatı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">kuzeybatı</font></a>sında bulunan <a href="/Aydos_Dağı" title="Aydos Dağı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Aydos Dağı</font></a> eteklerine kurulmuştur. Güneyde Kurtköy <a href="/Sabiha_Gökçen_Uluslararası_Havalimanı" title="Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı</font></a> ve <a href="/Tuzla" title="Tuzla hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Tuzla</font></a> ,batısında Pendik Yayalar Mah., doğuda Tuzla Orhanlı ve Akfırat Beldeleri, kuzeyde <a href="/Sultanbeyli" title="Sultanbeyli hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Sultanbeyli</font></a> ve <a href="/Şile" title="Şile hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Şile</font></a> ilçeleri bulunmaktadır. <a href="/TEM_Otoyolu" title="TEM Otoyolu hakkında bilgi"><font color="#0066cc">TEM Otoyolu</font></a> Kurtköy sınırları içinden geçmekte ve Kurtköy gişeleri ile D-100 (E-5) Karayoluna bağlanmaktadır. Ayrıca TEM - havaalanı bağlantısı ek projeleri devam etmektedir. <a href="/Ömerli" title="Ömerli hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Ömerli</font></a> su havzasının büyük bölümü bu sınırlar içinde kalmaktadır. Çevresini <a href="/İSKİ" title="İSKİ hakkında bilgi"><font color="#0066cc">İSKİ</font></a> ve <a href="/Orman_Bakanlığı" title="Orman Bakanlığı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Orman Bakanlığı</font></a> koruma altına almıştır. Yoğun göç nedeniyle nüfusu gün geçtikçe artmaktadır. Son nüfus sayımına göre nüfusu toplam 55.167'dir. </p>Kurtköy moto kurye

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING