• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Dudullu moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Dudullu moto kurye <p>Dudullu, İstanbul ili Ümraniye ilçesindeki bir semttir. Gelişmiş bir yerleşim yeri olan Dudullu, Aşağı Dudullu ve Yukarı Dudullu olmak üzere ikiye ayrılır. Dünyanın en büyük ikinci mobilya sitesi modoko buradadır. Ayrıca Coca Cola'nın üretim fabrikası da Dudullu'dadır(Yukarı Dudullu). Coca Cola'ların üzerinde adresi görebilirsiniz. İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde (O.S.B.) büyük çapta üretim yapan firmalar mevcuttur.</p><p>Belde merkezindeki Dudu Hatun çeşmesi tarihi değer taşımaktadır. 1995 yılına kadar Alemdağ Caddesi'nin üzerindeki çeşme içme suyu için kullanılırdı. Zamanla o da tahrip edilerek kişiselleştirildi. Eskiden padişahlar ve eski beyler Alemdağ'a ava giderken Dudullu yolunu kullanırlarmış. Bu sebepledir ki dudullu merkezinde eskiden kervansaraylar vardı.</p><p>Aşağı Dudullu, eski bir yerleşim merkezidir. Burada köyün yerlileri ikamet etmekdedir. Köyün yerlileri genelde manav kökenli, Artvin'den, Trabzon'dan gelmedir.</p><p>Yukarı Dudullu, Aşağı Dudullu'ya göre kentleşmeye daha uygundur. Şerifali, Kemerdere, Çayırönü gibi toplu konutları vardır. IMES , Modoko, Keyap, Kadosan, organize gibi işyerlerinin çoğalması ve gelişmesi de Dudullu'nun gelişmesine çok katkıda bulundu.</p><p>Amatör kümede mücadele eden Dudulluspor Futbol Kulubü ile sportif alanda da faaliyet göstermektedir. Anadolu yakasının en hızlı konut projelerinin arttığı bölgedir. Çevresi Çekmeköy, Ataşehir, Çakmak ve Sarıgazi ile çevrilidir. Ulaşım sıkıntısı yoktur. E6 Ankara-Çamlıca otoyolu, Şile otobanı dudullu sınırlarından geçer. Tüm bankaların şubeleri mevcuttur. Merkezde İnanç Türkeş İlköğretim Okulu ve pazarı mevcuttur.</p><p>fransızların, ismini "düdüllü" şeklinde okuyup milleti koparmalarına sebebiyet veren yer.</p>Dudullu moto kurye

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING