• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Çemberlitaş moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Çemberlitaş moto kurye Çemberlitaş İstanbul'un Eminönü ilçesi sınırları bulunan şehrin eski semtlerinden biri. Çemberlitaş (Yanık Sütun) Yapıldığında, Nea Roma'nın simgesi, kutsal emanetlerin merkeziydi. İstanbul, diğer abideler gibi Çemberlitaş'ı da ilk günkü gibi olmasa da ona yakın bir durumda muhafaza etti. Gelecek kuşaklara da görme imkanı yaratıp, muhteşem öykülerini aktaracak. M.S.328/330 Yıllarında Roma İmparatoru Konstantinus, küçülen ve zayıflayan Roma şehrini bırakarak İmparatorluk için daha doğuda yeni bir başkent arayışına girdi. Önce, harap haldeki Truva'yı düşünüyordu, ama vazgeçip tepeleriyle Roma'ya çok benzeyen Bizantion'da (İstanbul) karar kıldı. 5 tepe üzerine kurulu olan kenti bir sur içine alarak yeni saraylar, kiliseler, yollar ve alanlar yaptırdı, şehri su kemerleri ve çeşmelerle donattı. Kendi adıyla anılacak olan bu yeni taht kentini Roma'dan ve Yunanistan'daki Venüs ile Diana mabetlerinden taşıdığı heykellerle donattı. Günümüzde “Divanyolu Caddesi “ adıyla anılan ünlü zafer yolunu (Mese Caddesi) imar etti. “Milion” sıfır noktasından başlayan cadde iki tarafında dizili sütunlarla devam ederek büyük, oval bir foruma dönüşüyordu. İmparator etrafı sütun ve galerilerle çevrili bulunan forumun ortasına bu gün Çemberlitaş veya Yanık Sütun adlarıyla anılan porfir sütunu inşa ettirdi. Çemberlitaş, adeta İmparatorluğunun bir simgesi oldu. Bizans kayıtlarında, Çemberlitaş'ın üzerinde bulunduğu alanın eski bir mezarlık olduğu görülüyor. Büyük taşlarla döşenerek meydan haline getirilmiş. Toprak seviyesinden yaklaşık beş metre aşağıda bulunduğu yazılıyor. Büyük Konstantinus, Roma'dan getirttiği bir sütunu bu zemin üzerine oturttu ve sütun arada birtakım küçük değişikliklere uğrasa da günümüze kadar gelebildi.

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING