• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Altunizade moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Altunizade moto kurye Altunizade İstanbulun Üsküdar belediyesine bağlı bir semttir.p><span style="line-height: 40px; padding-right: 4px; float: left; color: #666666; font-size: 60px; padding-top: 2px">A</span> ltunizade Mahallesi, 19.yy'ın 2.yarısında Altunizade İsmail Zühdi Paşa tarafından yaptırılmıştır. İsmail Zühdi Paşa semtin camisini 1866 da inşa ettirmiştir. Camii'nin minaresinde ve kubbesinde bulunan altın hilaller Altunizade'den Kırım savaşına gidenlerin anısı üzerine sultan tarafından semte hediye edilmiştir. Altunizade 19. yy sonunda Küçük Çamlıca'nın mesire yeri olması üzerine yol üzerinde kaldığı için hareketlenmişitr. Bu dönemde Kalfayan manastır ve yetimhanesi semtin sınırıdır. 1898 yılında semte Arnavutluk'tan gelen <a href="/Kuka" title="Kuka hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Kuka</font></a> ailesi semtin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Ayrıca semtte doğmuş ve yaşamış ünlüler arasında <a href="/Selahattin_Taşpınar" title="Selahattin Taşpınar hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Selahattin Taşpınar</font></a>, <a href="/Nazım_Hikmet" title="Nazım Hikmet hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Nazım Hikmet</font></a> bulunmaktadır.Mahallenin ismi, günümüzde İstanbul <a href="/Boğaz_Köprüsü" title="Boğaz Köprüsü hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Boğaz Köprüsü</font></a>'nün Anadolu yakası çıkışı olmasıyla meşhurdur. <br /><br />Üsküdar ilçesine bağlı olan Altunizade mahallesi, Büyük ve Küçük <a href="/Çamlıca" title="Çamlıca hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Çamlıca</font></a>'yı, <a href="/Kısıklı" title="Kısıklı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Kısıklı</font></a>'yı, <a href="/Koşuyolu" title="Koşuyolu hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Koşuyolu</font></a> ve <a href="/Acıbadem" title="Acıbadem hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Acıbadem</font></a>'i, Üsküdar merkez ve sahile bağlayan bir ara geçiş görevide üstlenmiş durumdadır. Avrupa yakasından gelen birçok şehir otobüsü Altunizade durağını yoğun şekilde kullanırlar. <br /><br />Özellikle son 15 sene içinde çehresi çok hızlı değişen Altunizade, mahalleye açılan birçok işmerkezi ve alışveriş merkezleri nedeniyle kalabalıklaşmış ve her sene altyapı yatırımlarına ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Bu nedenle <a href="/Üsküdar" title="Üsküdar hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Üsküdar</font></a> ve Büyük Şehir belediyelerinin her sene yatırım yaptığı ender mahallelerdendir. Ayrıca mahalle, sabahları Avrupa yakasına geçmek isteyen araçların geçiş noktası olduğu için trafik keşmekeşinin yaşandığı yerlerden de biridir.<br /><br />İstanbul Anadolu yakasında ilk açılan büyük alışveriş merkezi olan <a href="/Capitol" title="Capitol hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Capitol</font></a>, Altunizedede bulunmaktadır.</p>

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING