• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Bahçeköy moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Bahçeköy moto kurye Bahçeköy İstanbulun Sarıyer Belediyesine bağlı bir semttir.Sadece Sarıyer'in değil İstanbul'un da akciğeri olan Bahçeköy, Belgrat Ormanları ile akla gelir. Belgrat Ormanları içindeki Belgrat Köyü yıllar önce orman dışına çıkarıldı ve adı da Bahçeköy oldu.<br /><br />Padişah Kanuni Sultan Süleyman Belgrat seferi dönüşü (1521) beraberinde getirdiği Sırp esirleri Bizans döneminde ismi Petra olan orman içerisindeki köye iskân etmiş ve bu suretle köyün adı Belgrat köyü, ormanların adı da Belgrat Ormanı olmuştur. İstanbul'un su ihtiyacının karşılanabilmesi için Belgrat Ormanı içerisinde bentlerin yapılması üzerine bu köy halkına bentleri ve ormanları koruma görevi verildi. Uzun yıllar sonra İstanbul'da kolera salgınının görülmesi üzerine yapılan tetkikler sonucu salgının bent sularından olduğu anlaşıldı. Belgrat köylülerinin bentleri koruyamadıkları ve üstelik kirlettikleri tespit edildiğinden köyün orman dışına çıkarılmasına karar verildi ve 1894 yılında bugünkü yerine iskân edilerek köye de Bahçeköy adı verildi. Köy halkı, ulusal kurtuluş savaşı sonrasındaki 1923-1924 mübadelesi nedeni ile Yunanistan'a göç etti, Selanik'ten gelen göçmenler de Bahçeköy'e iskân edildiler. Bahçeköy; Zekeriyaköy, Gümüşdere, PTT Evleri, Kazım Karabekir, Kocataş mahalleleri ile Kâğıthane ve Eyüp ilçelerinden sınır alır. İlçe merkezine 9, Taksim'e 21 ve Eminönü'ne de 24 km uzaklıktadır. Bahçeköy; Belgrat Ormanları, kemerleri, bentleri, kaynak suları, mesiresi, arboretumu ve anıt ağaçları ile büyük bir tarihi zenginliğe sahiptir. Bahçeköy kurulduğu 1894 yılından 1992 yılına kadar muhtarlıkla yönetildi. 1992'de ise belde belediyesi oldu. Daha sonra da artan nüfus ve yerleşim bölgesinin genişlemesi üzerine Merkez ve Kemer Yenimahalle olmak üzere üç ayrı muhtarlığa ayrıldı. <br /><br />Bahçeköy halkı yıllar boyu orman köylüsü olarak yaşam sürdü. Ormanda çalıştı, orman ürünleri alıp sattı, geçimini bu yolla temin etti, Bu arada bahçecilikle de uğraştılar. Zamanla ve bilhassa köyün göç alması üzerine bahçecilik terk edildi, ticarete yönelme oldu. Bunda köyde Orman Fakültesinin açılması ve öğrenci yurdunun bulunmasının büyük etkisi vardı.</strong></p>

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING