• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Büyükçekmece moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Büyükçekmece moto kurye Büyükçekmece İstanbulun en uzak semtlerinden biridir.Büyükçekmece adını nereden alır?
"Bu meşhur tarihi köprü yapılmadan önce kervanlar ve ordular gölü denize bağlayan ve dibi ve etrafı batak olan kanalı gayet güçlükle geçerlerdi; bir kervan bütün bir gün kaybeder, ordunun geçmesi de günlerce sürerdi. Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına kalın halatlar gerilmişti; yolcular, asker, atlar develer, toplar büyük bir sala, salın alabildiği kadar binip dolar, salcılarda o halatlara yapışıp çeke çeke, salı kanalın bir yakasından öte yakasına yüzdürür, götürürlerdi; bundan ötürüdür ki İstanbul - Edirne arasındaki tek büyük yolun üzerinde bulunan ve denize birer kanal ile bağlanmış olan iki gölün geçitlerine "Küçükçekmece" ve "Büyükçekmece" isimleri verilmişti, geçitleri yanı başındaki köyler de aynı isimleri almıştı."
Nüfus Yapısı
1990 yılında Büyükçekmece'de 120.516 kişi yerleşik olarak yaşıyordu. Bugün bu rakamın en az 4 katı arttığı tahmin edilmektedir. Nüfusun %55.4'ünü erkekler %44.6'sını kadınlar oluşturmaktadır. nüfus yoğunluğu içinde ilçe merkezindeki yaş ortalaması 29'dur. 6 yaşın üzerindeki okur-yazarlık oranı %94.1'dir. Bunların %54'ü ilkokul, %19'u orta ve lise, %6.4'ü ise yüksek öğrenim mezunudur.

Emlak, Eleman İlanı, Alışveriş merkezleri, Sağlık Merkezleri, Hastaneler, Diş Doktorları, Eczaneler, İş Merkezleri, Reklam Ajansları, Web Site Tasarım, Arkadaşlık, Araba İlanı, Migros , Tüyap, Tatilya, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi, Mermerciler, Bakırcılar, Pirinçciler,  Büyükçekmece motorsikletli vale

Yeme içme yerleri
Dürüm Et Lokantası - Büyükçekmece'nin yıllardır değişmeyen damak tadı.
Telefon   : 0212 880 61 68-69

 

Büyükçekmece'de dünyanın en büyük 3. festivali olarak gösterilen ve 2000 yılından itibaren her yıl 1-7 Temmuz arasında düzenlenen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde yurtiçi ve yurtdışından gelen sanatçı ve dansçılar yeteneklerini sergiler ve bu festival her yıl giderek daha da büyümektedir. Festivalin ilk günü Cumhuriyat Meydanı'nda yapılır ve ünlü komedyenlerin espirileri ve ünlü sanatçıların verdiği konserlerle başlar.Festival asıl 2. gün havai fişek eşliğinde başlar ve dünyanın dört bir yanından elliye yakın ülkeden gelen dans grupları ülkelerinin geleneksel danslarını en iyi şekilde göstermeye çalışır. Her yıl 35.000 kişinin katıldığı festivalde Gülben Ergen,Tarkan,Sezen Aksu,Sıla,Demet Akalın,Feridun Düzağaç,Emre Aydın,Ebru Gündeş,Fatih Erkoç,Volkan Konak gibi birçok ünlü sanatçı konser vermiştir. Festivalin kapanışı da havai fişek gösterisi ile olur.

KARDEŞ ŞEHİRLER

Büyükçekmece'de bulunan tarihi eserlerden bazıları şunlardır:

 1. Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü
 2. Kurşunlu Han
 3. Sokullu Mehmet Paşa Camii
 4. Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi
 5. İmaret Cami 

Eğitim

Büyükçekmece'de 3 adet özel üniversite, 58 Resmi, 11 Özel İlköğretim Okulu, 13 Özel Lise, 2 Resmi, 16 Özel Anaokulu, 23 Okul Bünyesi Ana sınıfı, 2 Anadolu Lisesi, 2 Çok programlı Lise, 1 Ticaret Meslek Lisesi, 1 Anadolu Meslek Lisesi vardır.

Sağlık

Büyükçekmece'de Devlet Hastanesi, dispanser, sağlık ocakları, iki özel hastane, bir tıp merkezi ve çok sayıda poliklinik bulunmaktadır.

Ulaşım

Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. İETT ve Özel Hakl Otobüsleri'nin ve İDO'ya bağlı deniz otobüslerinin düzenli seferleri vardır.

Not: İETT Otobüs Numaraları: 76C - Bakırköy , 400 - Yenibosna - Mimarsinan ve E-60 Mimarsinan/Büyükçekmece-Mecidiyeköy.

Büyükçekmece moto kurye

 

 

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING