• Motorsikletli Vale

  Vale Türk motorsikletli vale olarak uzman
  valelerimizle birlikte vale hizmeti vermektedir.

 • Motor Kurye

  Express Gönderinizmi var. Tam doğru yerdesiniz.

 • Gün İçi Moto Kurye

  Sizde profesyonel moto kurye hizmeti almak istiyorsanız
  Gün İçi Kurye Hizmetimizden Yararlanın.

 • 1
 • 2
 • 3

Yeşilköy moto kurye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

Yeşilköy moto kurye <p>İstanbul'da, <a href="/Yeşilyurt" title="Yeşilyurt hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Yeşilyurt</font></a> ve <a href="/Florya" title="Florya hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Florya</font></a> arasında, <a href="/Marmara_Denizi" title="Marmara Denizi hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Marmara Denizi</font></a> kıyısında bir semt. Bu semtin sınırları içinden büyümeye başladığından, <a href="/Atatürk_Hava_Limanı" title="Atatürk Hava Limanı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Atatürk Hava Limanı</font></a> kimi zaman " <a href="/Yeşilköy_Hava_Limanı" title="Yeşilköy Hava Limanı hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Yeşilköy Hava Limanı</font></a>" olarak da anılmaktadır. Bu semt, Osmanlı döneminde daha çok Rumların yaşadığı bir balıkçı köyüydü ve o zamanlar Ayastefanos adıyla anılmaktaydı. Ancak Halit Ziya Uşaklıgil 1900'lerin başında yeşiline, doğasına hayran kalıp adını Yeşilköy olarak değiştirmiştir. 1878 Osmanlı-Rus Savaşının sonuçlarını kayda geçiren " <a href="/Ayastefanos_Anlaşması" title="Ayastefanos Anlaşması hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Ayastefanos Anlaşması</font></a>" burada imzalanmıştır. <a href="/Hareket_Ordusu" title="Hareket Ordusu hakkında bilgi"><font color="#0066cc">Hareket Ordusu</font></a> Selanik'ten başlayan yolculuğunda son molayı yine burada verdi. Bu tarihi konaklamanın izdüşümü Yeşilköy'ün sokak ve cadde isimlerine ("Hareket Ordusu Sokak", "Mahmut Şevket Paşa Caddesi" gibi) yansımıştır</p>Yeşilköy moto kurye

 

Moto Express

       Moto Express deyince acil olarak biryerden alınıp sizin verdiğiniz teslimat adresine hızlı şekilde bir işin gönderilmesine diyoruz.Kurye vale herzaman express gidişleri önemseyerek zamanında varıcağı adrese ulaşmak için navigasyonu kullanarak veya müşteri tarifine göre gerekli olan yere ulaşma gayreti göstericektir.

Acil Rezervasyon

Rezervasyon için 4 saat öncesinden 0212 270 20 40 * 0552 377 30 81  numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.Rezervasyon iptali için 2 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.Kapıda iptal edilen hizmetin bedeli müşteriden talep edilir.Bu duruma düşmemek için iptaller için 2 saat öncesinden iptal bilgilerini mutlaka firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Moto Kurye Gönderdiğimiz İlçeler

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,

Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,

Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,

Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

İletişim

Motor Vale ve Motor Kurye

İstanbul’da ikamet eden bir kişi için vale bulmak kolaydır fakat bulduğu vale’nin bağlı olduğu firmanın kalitesi mühimdir. Çünkü vale’nin verebileceği hizmet kusursuz olmalıdır. Bir vale emanet edilen aracın güvenliğinden sorumludur. Fakat bazı haberlerde görevlerin tam olarak yapılamadığı ve sıkıntılar yaşandığına dair bilgilere denk gelebiliyoruz. Bu nedenle aklınızın aracınızda kalmaması için moto vale hizmetimizden faydalanarak kusursuz hizmet alabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek sunan valelerimiz ile birlikte emanet ettiğiniz aracın güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz.

Ayrıyeten Şubelerimizden alacağınız Moto Kurye hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler bularak kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere verilen hizmetin referansları olan diğer müşterilerimiz bu konu hakkında detaylı yorumlarda bulunmuştur. express,acil,hızlı,motorlu kurye Hizmeti almadan önce müşterilerimizin ne gibi özellikler ile karşılaştığını ve nasıl bir hizmet aldıklarını öğrenebilirsiniz.

List with onlain bookmakersGBETTING